Robo Pong 2055 (P) + Coach ** P40+ 72 szt.


  • Kod: 74471
  • Producent: DONIC
  • Cena: 4 700,00 zł
  • szt.
  • Poleć produkt

Informacje o produkcie "DONIC" NEWGY Robopong 2055 ""
Model cyfrowy dla zawodników i klubów.

Zawsze dla ciebie:
Twój osobisty partner treningowy.
Lepsza wydajność, szybsze i bardziej precyzyjne

ROBO-PONG 2055 został wyposażony w najnowszą elektronikę i oprogramowanie, zapewniając mu większą dokładność, niezawodność i szybkość niż jego poprzednik ROBO-PONG 2050

Robo-Pong staje się cyfrowy
DONIC bardzo poleca swojego sprytnego trenera stołowego do tenisa stołowego Robo-Pong 2055, który spełni wszelkie Twoje wymagania. Sterowanie cyfrowe zapewnia dokładną kontrolę prędkości, dostawy i precyzyjnego umieszczenia. Robo-Pong 2055 w trybie normalnym oferuje proste ręczne sterowanie wszystkimi funkcjami, takimi jak prędkość, spin, umieszczanie i dostarczanie pomiędzy uderzeniami. Podczas treningu można uzyskać dostęp do 64 ćwiczeń i ćwiczyć jak profesjonalista. System menu podobny do telefonu komórkowego jest wyjątkowo łatwy w obsłudze i jest dostępny w 6 językach. Możliwe jest tworzenie i przechowywanie własnych ćwiczeń po podłączeniu do komputera z systemem Windows.

Idealny partner dla wszystkich poziomów umiejętności
Najlepsi gracze mogą ćwiczyć stopę i wytrzymałość, poprawić czas i uderzenia, aby uzyskać więcej prędkości i umiejscowienia. Nadchodzący zawodnik będzie mógł precyzyjnie dostroić wszystkie ważne uderzenia. Postęp w nodze i wytrzymałość nastąpi w znacznie szybszym tempie. Początkujący i hobbista mogą nauczyć się kontroli nad piłką, koordynacji i większości podstawowych strzałów. Możesz stworzyć własny program treningowy, korzystając z 64 odmian wiertarek i cieszyć się zabawą dzięki temu niesamowitemu partnerowi do gry w tenisa stołowego.

Głowa robota

Może dostarczyć do 170 kulek na minutę przy maksymalnej prędkości 160 km / h. Może być zaprogramowany do topspin, counter uderzenia, side i backspin. Precyzyjne ustawienie piłki jest możliwe dzięki 21 pozycjom oscylacyjnym i 30 różnym prędkościom.

Digital Control Box
64 wybrane ćwiczenia, które można zaprogramować dla każdego standardu gry (opisane w podręczniku). Możesz wybrać prędkość piłki, interwał i miejsce. Komputer z systemem Windows odpowiedni do własnych ćwiczeń. Podręcznik konfiguracji

System siatki do zbierania piłek
Otaczającą sieć można łatwo i szybko zmontować i zdemontować. Zbiera kulki i prowadzi je z powrotem do robota, umożliwiając kontynuowanie treningu.

Specyfikacja techniczna Robo-Pong 2055
Sieć recyklingowa: tak
Wiadro z piłką: Nie
Oscylator Pozycje: 21
Regulacje kąta głowicy: 1 - 13
Zakres prędkości: 0 - 30
Wiertła fabryczne: 64
Tryb PC (podłącz do komputera): Tak
Piłki na minutę: 1 - 160
Prędkość kuli: <10>Waga (netto): 8 kg
Shot Selection: Topspin, Backspin, Sidespin, counter, Push, Serve, Lob

 złożenie i rozłożenie w ciągu kilku minut
Polska instrukcja obsługi w wersji elektronicznej - część pierwsza
Polska instrukcja obsługi w wersji elektronicznej - część druga
Polska instrukcja obsługi w wersji elektronicznej - część trzecia
Pełna instrukcja w języku angielskim