Donic " Baracuda " (P)


  • Kod: 1721
  • Producent: DONIC
  • Cena: 156,00 zł224,00 zł
    • Grubość

    • Kolor

    szt.
  • Poleć produkt
Z nową okładziną DONIC BARACUDA firma DONIC wzbogaciła serię okładzin FORMULA DONIC z wbudowanym efektem świeżego kleju o bardzo niebezpieczną rotację. Piłeczka uderzona tą okładziną ma wyraźnie więcej rotacji przy dość płaskim torze lotu. Ta duża rotacja piłeczki w sposób wyraźny stabilizuje tor lotu piłeczki i przyczynia się do wzrostu jej prędkości. Już po kilku godzinach treningu tą okładziną zdobędziemy uczucie, że „ograliśmy” już tę okładzinę. Także bardzo doświadczeni zawodnicy zauważą, że w stosunkowo krótkim czasie poprawiła się ich dokładność w grze. Część górna tej okładziny DONIC BARACUDA została opracowana zupełnie od nowa i w konsekwencji podniesiono jej trwałość.

Pocieszająca wiadomość: przedłużona trwałość okładziny
Recenzje użytkowników Dodano
star star star star star TTennis Warsaw
Pancerna okładzina. Na początku jest twarda, ale po 2-3 tygodniach grania okładzina mięknie zmieniając nieco swoje parametry (na plus dla niej). Po dłuższym czasie grania okładzina straci trochę rotacji ale cały czas będzie czepiać piłkę i nie doświadczymy "zjeżdżania" piłki z okładziny. Przez swoją dużą rotację "Baracuda" jest bardzo wrażliwa przy grze blokiem.
24-10-2015
star star star star star sea195
Całkiem spoko guma ,Bardzo bardzo dobra rotacja ,dość szybka taki off- fajna kontrola,wytrzymała po paru miesiącach gry nadal jak nowa polecam na podkładzie max i 2.0. nadaje się do gry blisko stołu lecz w drugiej strefie też sie spisuje dobrze.Gram nią na miękkiej desce ale na twardszej tez powinna dać rade. topspin, kontra topspin, zbicie, podcięcie wychodzą bajecznie serwis jest optymalny, ale mógł by być lepszy.
27-02-2013
star star star star star nath
Nic dodać nic ująć. Cudo! Polecam wszytskim
03-12-2012